Yabancı Dilde (İngilizce ve Almanca) Psikolog Görüşmesi

Kayseri kliniğimizde İngilizce ve Almanca dilini iyi bilen Psikolog Gizem Karakaya ile görüşmelerinizi online yada yüzyüze yapabilirsiniz.

Doğum yerim Ahlen/Almanya’dır. Lise ikiyi Almanya’da bitirdikten sonra Kayseri Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’ne geçiş yapıp buradan mezun oldum. Bursa Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünü de başarılı bir şekilde tamamladım. Lisans eğitimim boyunca birçok farklı etkinlik, seminer, kongre ve gönüllülük projelerinde yer aldım. İngilizce ve Almanca dil bilgim ileri düzeydedir.

Lisans eğitimim boyunca aldığım eğitimler ve uyguladığım testler şu şekildedir;

WİSC-R Zeka Testi Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Çocuklarda Resim Analizi ve Psikolojik Resim Testleri, Çocuk değerlendirme ve Dikkat Testleri, Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Beck Depresyon Testi, Mini Mental Durum Testi (MMSE), MMPI Uygulayıcı Eğitimi, Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

Bulunduğum alanda birçok eğitime katılmaya ve kendimi geliştirmeye halen devam etmekteyim. Şu an TMS Clinic’te psikolog olarak çalışmakta olup, çocuk-ergen terapileri, oyun terapileri ve bireysel terapiler yürütmekteyim.

WhatsApp WhatsApp