burcu-hamurcu.png

Kayseri Psikolog 

Burcu Hamurcu

Hızlı Randevu

Doğum yerim Kayseridir. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Kayseri' de, üniversite eğitimini İstanbul'da tamamladım. Acıbadem Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezunum. Zorunlu stajımı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gerçekleştirdim. Birden fazla gönüllü stajlarım bulunmaktadır. Şuan İstanbul Üsküdar Üniversitesinde Klinik Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim.

Mezun olduktan sonra '' Aile danışmanlığı, Öğrenme Güçlüğü Eğitimi (Disleksi), Evlilik ve İlişki Danışmanlığı Uzmanlık Eğitimi, Sınav kaygısı, Ankara Gelişim Testi Envanteri (AGTE), Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Çocuk ve Ergenlerde Psikoterapi, Oyun Terapisi, Çocuk değerlendirme ve Dikkat Testleri, Çocuklarda Davranış Bozukluğu, Çocuklarda Resim Analizi ve Psikolojik Resim Testleri, Çocuklarda Tükenmişlik Sendromu, Çocuklarda Travma, Dikkat Eksikliği ve Tedavi Yöntemleri, Çocuklarda Depresyon ve Kaygı Bozukluğu, Çocuklarda Panik Atak, Okul Öncesi Dönemde Karakter Bilinci, Özel Gereksinimli Çocuklarda Tuvalet ve Mahremiyet '' eğitimlerimi tamamladım.

Bulunduğum alanda birçok eğitime katılmaya hala devam etmekteyim. Şu an TMS Clinic'te Psikolog olarak danışan görmekteyim. Özellikle çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperektivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, davranış problemleri, dürtü sorunları, sınav öğrencilerine destek programı, bireysel terapi ve ergenlerle çalışmaktayım. Aynı zamanda evlilik ve çift terapisi de yapmaktayım.

Okullar / Eğitimler

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Deneyimler

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Fidan Akpınar Anaokulu

GÖNDER

Burcu Hamurcu Yorumlar

WhatsApp WhatsApp