uzm-dr-salim-gorkem-mese.png

Psikiyatrist

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe

Hızlı Randevu

İlk önce insan olmayı sonra doktor olmayı sonra psikiyatrist olmayı seçtim herseyden önce bir hastayı iyileştirmek için doktorun Vicdanınin istemesi lazım diye düşünüyor ve işimi yapmaya çalışıyorum. Her insanın gülmeye hakkı vardır.

Okullar / Eğitimler

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi psikiyatri uzmanı

Deneyimler

Yozgat Yerköy devlet hastanesi
Ozel medical palace hastanesi

GÖNDER

Uzm. Dr. Salim Görkem Meşe Yorumlar

A.T.
Babam için gelmiştim sonuç mükemmel teşekkür ederim.
R.Y.
Oğlum kumar bağımlısı yıllardır elinde avucunda ne varsa tüketti. Artık tedaviye kendi ellerimle götürüyorum. Sağolsun Salim bey çok ilgili ve çok bilgili teşekkürler.
S.B.
Benim kızımda psikolojik rahatsızlıklar var sinir gibi nasıl. Bir tedavi yapıyorsunuz
F.O.
Randevu için ulaşabilceğimiz bir cep numarası mevcut mu acaba acildir ?
R.
Kardeşımin tedavisi için gittik tanıştık işine hakim ve yüreği çook güzel bir insan .
N.Y.
Kulak cinlamasi tedavisi yapiyormusunuz ?
S.
Panik atak tedavisi görmek istiyorum lütfen yardımcı olun
B.S.
Bu tedavi nasıl oluyo
K.N.
Ben çok kafa arıyor çok kotu illaç kulanı yorum fada demiyor kayseri şehir hastanesi psikiyatri doktorları gidiyor fada etmiyor bana yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim
Y.Y.
Danışanı ile görüşmeye başladığı an itibariyle ona güven veriyor ve rahatlatıyor. Ayrıca çok hoşgörülü, neşeli ve kibar biri. Ilk olarak Okb rahatsızlığı olan kardeşim için gittik. Memnun kalınca sonra eşimin bazı sorunları ve oğlumun sınav kaygısı için ihtiyaç duyup gittik kendisine. Danışanlarına verdiği güven ile, kendinizi kasmadan herseyi gönül rahatlığı ile anlatıyorsunuz Görkem Bey'e. Sonuçları ise gayet etkili ve başarılı. Gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum.
S.B.
2 seansta hayattan tat almayan depresif olan benim yüzümü güldürmeyı başardı. İşinde başarılı ve profesyonel birisi. depresyon tedavisi için basvurdum. Allah razı olsun dinliyor anlıyor ve dile getiremediklerimizi getiriyor. Psikiyatri doktor arayışında olan herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
WhatsApp WhatsApp