uzm-dr-mustafa-reyhancan-1.png

Psikiyatrist

Uzm. Dr. Mustafa Reyhancan

Hızlı Randevu

1991 İstanbul Tıp Fakültesi mezunuyum. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri Uzmanlığımı tamamladım. Isparta ve Gaziantep'de mecburi hizmetimi yaptım. 2003 yılından beri Kayseri Devlet Hastanesi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kayseri Şehir Hastanesinde Psikiyatri Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptım.

Kayseri Erkilet Ruh Sağlığı Merkezi, Kayseri AMATEM ve Şehir Hastanesi ADLİ PSİKİYATRİ ( YGAP ) açılmasında aktif görev aldım. 28 yıllık kamu hizmetim sonrası muayenehanemde - (TMS clinic)- hizmete devam etmekteyim.

Okullar / Eğitimler

İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ (ÇAPA) 1991
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ _ PSİKİYATRİ İHTİSASI_

GÖNDER

Uzm. Dr. Mustafa Reyhancan Yorumlar

Y.A.
Geçirdiğim bir travma esnasında oluşan panik atak ve sonrasında aşamadığım sık sık beni ziyaret etmeye başlayan panik atak nöbetlerim,kaygı ve korkularımla, tamam hayat artık bitti dediğim bir dönemeçte tanıştım Mustafa hocamla.Zaten odasına ilk girdiğinizde evet ben iyileşeceğim hissini ve o güveni size duruşuyla veriyor.Sakin ,yargılamadan,eleştirmeden,sabırla,incitmeden sizi dinliyor.Tedavide adım adım ilerliyor ve takip ediyor.Hocamla tanışalı 2 ay kadar oldu ve şu an çok çok daha iyiyim Allah razı olsun kendinden ve çözüm arayan herkese şiddetle tavsiye ederim ..
WhatsApp WhatsApp